newa
Winkelhaak 10
5111 PX Baarle-Nassau
Tel: +31 (0) 13 50 72 000
E-mail: info@newa.nl



 
    PRODUCTEN

    Algemene laboratoriumbenodigdheden
    Beton
    Cement
    ConSensor 3.0
    Grondradar
    Materiaalbeproeving
    Mobiel betonlaboratorium
  Non-destructief onderzoek - Beton
      Betonproefhamers
      Betonradars
      BRE Screed tester
      Dekkingsmeters
      Hechtsterktemeters
      Permeabiliteitstesters
      Potentiaalmeter
      Uittreksterktemeter
      Ultrasoon onderzoek - conventioneel
      Ultrasoon onderzoek - akoestisch doormeten funderingspalen
    Ultrasoon onderzoek - phased array
         Ultrasoon test apparatuur – Proceq Pundit PD8050
         Proceq Pundit Vision Software
      Voeghardheidsmeter
      Weerstandmeter
      Workspace
    Proceq Equotip draagbare hardheidsmeters
    Non-destructief onderzoek - Papier, film en folie
    Proceq Authorized Service Center
    Toeslagstoffen
    Trainingen
    Stroefheid
    Verhuur - Non-destructief onderzoek - Beton
    Verwarmen, klimatiseren en drogen
    Vochtmeters
    Wegen
    Beurzen en evenementen
    Gebruikte apparaten/machines
    Nieuwsbrief Newa News
    Privacyverklaring
    Recente leveringen
    Vacatures
    Leveringsvoorwaarden

Zoeken: 
 

 

Proceq Pundit Vision Software


Klik op de afbeelding voor een vergrote weergave

Proceq Pundit Vision Software

De Proceq Pundit PD8050 is een uitgebreide en innovatieve sensor, waarbij een groot aantal softwareoplossingen reeds volledig is geïntegreerd in de Pundit-app. Voor diepgaandere analyse van UPE-data is Pundit Vision beschikbaar: een toonaangevend PC-softwarepakket dat uw mogelijkheden voor visualisatie en gegevensverwerking aanzienlijk uitbreidt en versterkt.




Klik op de afbeelding voor een vergrote weergave

Gedetailleerder en efficiënter

Met Pundit Vision beschikt u over uitgebreide analyse- en visualisatiecapaciteiten voor UPE-data, waardoor uw inspecties krachtiger, gedetailleerder en efficiënter worden.

Pundit Vision werd oorspronkelijk ontwikkeld door de Universiteit van Kassel als InterSAFT en vervolgens verder doorontwikkeld door Screening Eagle Technologies, om maximale waarde te halen uit de op locatie verzamelde UPE-data.

Klik op de afbeelding voor een vergrote weergave




Klik op de afbeelding voor een vergrote weergave

Voordelen van Pundit Vision

Vergroot uw inzicht

Pundit Vision biedt geavanceerde 2D- en 3D-visualisaties met uitgebreide functionaliteiten, zowel voor beeldvorming als voor faseanalyse. Navigeer eenvoudig door het 3D-gereconstrueerde beeld, slice voor slice, en inspecteer aandachtspunten met een uitzonderlijk hoog detailniveau en nauwkeurigheid.

Combineer uw data

Vergroot de nauwkeurigheid en precisie door stripe-scans of lijnscans te combineren tot één geïntegreerd beeld, waardoor u een volledig overzicht krijgt van het uitgevoerde inspectiewerk. Krijg aanvullende en gerichte inzichten en interpreteer uw resultaten met nog meer zekerheid dankzij materiaalidentificatie via fasevisualisatie en -analyse.











 

NIEUWS

Praktijktraining inspectie van betonconstructies | GPR, ultrasoon & dataverwerking

24–25–26 maart 2026 > Lees verder...


Nebest kiest voor de Proceq GS9000 Pro

Met trots heeft Newa een Proceq GS9000 Pro met Proceq’s uniek GX1 antenne geleverd aan Nebest. Deze geavanceerde multikanaals Ground Penetrating Radar (GPR) met real-time 3D-visualisatie en geïntegreerde GNSS maakt het mogelijk betonconstructies ongekend snel, nauwkeurig en volledig niet-destructief in kaart te brengen.

Meer info? Klik dan op de afbeelding!


Proceq GS9000: Geavanceerde Multikanaals Grondradar

De Proceq GS9000 is een geavanceerd multikanaals grondradarsysteem dat real-time 3D-visualisatie biedt van ondergrondse structuren.

Met verwisselbare antenne-arrays en een robuust ontwerp is het systeem ideaal voor toepassingen zoals het lokaliseren van leidingen, infrastructuurinspectie en archeologisch onderzoek.

Dankzij de nieuwste software kunnen gebruikers direct ter plaatse gegevens analyseren en delen, wat de efficiëntie van veldwerkzaamheden aanzienlijk verhoogt.

Wilt u meer weten over de Proceq GS9000 grondradar? Neem dan contact op met Newa:

✉ sales@newa.nl

☎ +31 (0)13 507 2000


Van theorie naar praktijk – met dynamische beproeving

https://www.formtest.de

Sinds 2019 werkt Form + Test samen met een Duitse universiteit aan diverse innovatieve projecten, met een sterke focus op betonbouw en staalbouw.

Centraal in dit onderzoek staat de dynamische universele beproevingsmachine UP 250 van Form + Test.

Aan de leerstoel Staalbouw wordt gewerkt aan dynamische belastingen, innovatieve productiemethoden en toestandsanalyses. Met de UP 250 kunnen uiterst nauwkeurige vermoeiings- en breukproeven worden uitgevoerd – onder meer op staal, bij frequenties tot 20 Hz en een amplitude van ±5 mm.

Wilt u meer weten over dynamische materiaaltesten? Neem dan contact op met Newa:

sales@newa.nl

☎ +31 (0)13 507 2000


50 Jaar Equotip

Een briljant idee veranderde de toekomst van draagbare hardheidsmeters.

Nu, 50 jaar later, is Equotip nog steeds dé standaard voor betrouwbare hardheidsmetingen met Zwitserse precisie.

Ter gelegenheid van dit jubileum lanceert Proceq speciale acties, online evenementen én een exclusieve 50th Anniversary Edition Equotip. Vier mee en profiteer nu van onze jubileumaanbiedingen!

Wilt u meer weten over betrouwbare en nauwkeurige draagbare hardheidsmeters? Neem dan contact op met Newa.

✉ sales@newa.nl

☎ +31 (0)13 507 2000


 
 
  © 2026 - Newa    U gebruikt @ Unknown OS